***Bilderberg Masonlar***

 

 

 

***Bilderberg Masonlar***

 

 

 

David Icke’nin Brilliant Book’undan bir iktibas:

 

…Ve gerçek sizi özgür kılacak…

 

Bu belge seçkin dünya yönetim hiyerarşisinin dogmatik ve otoriter zihniyetini açıkça göstermektedir.

 

1986 da, tesadüfen bulunan ve “sessiz bir savaş için sessiz silahlar” olarak adlandırılan bir belgeden alınan “Robotlar”ın isyanında yer aldım. Bu belgenin 1969 yılına ait diğer bir versiyonun A.B.D. Donanması’nın Haber Alma Servisi’nin elinde bulunduğu rapor edilmektedir. Bu belge, beyin yıkama tekniklerini çok güzel açıklamaktadır.

 

Benim elimde bulunan versiyon Amerika’da ikinci elden satılan bir fotokopi makinesinin içinde bulundu ve kitlesel zihin kontrolünün politikasını anlatmaktadır. Bu uzun ve ayrıntılı belge 1979 tarihliydi fakat 1950’lerden beri uygulanan politikanın anahtarlarını vermektedir.

 

Bu belge “Sessiz savaş… 1954 yılında uluslar arası seçkinlerin bir toplantısında açıklandı” demektedir.

 

Bilderberg Grubu ilk defa 1954’de toplandı. Belgede teşhir edilen metotların Londra’daki Tavistock İnsan Hakları Enstitüsü’ne ve bunun birbirine bağlı şubelerine ilham vereceği muhtemeldir.

 

İşte muhtevadan bir çeşni:

 

“…tecrübeyle ispat edilmiştir ki, bir sessiz silahı korumanın ve halk kontrolünü ele geçirmenin en basit yolu onları bir taraftan şaşkın, organizasyonları bozulmuş, ilgilerini gerçekten önemi olmayan başka sorunlara çekilmiş bir durumda tutarken, diğer taraftan disiplinsiz ve temel sistem prensiplerinden habersiz tutmaktır…”

 

 

Bu, şunlarla başarılır:

 

Onların düşüncelerini başıboş bırakarak; zihin faaliyetlerini sabote ederek; matematikte, sistem tasarımında, ekonomi eğitiminde halk için düşük kaliteli programlar hazırlayarak ve teknik yaratıcılık cesaretlerini kırarak.

 

Aşağıdaki yollarla duygularını meşgul ederek, kendilerine ve duygusal ve fiziksel faaliyetlere olan düşkünlüklerini arttırarak;

 

a)      Medyadaki —özellikle TV ve gazetelerdeki— sürekli bir cinsiyet, şiddet ve iç savaşlar engeli vasıtasıyla merhametsiz duygusal hareketler ve saldırılar (zihni ve duygusal tecavüz).

 

b)     Onlara ne isterlerse fazlasıyla verme, “düşünce için değersiz gıda” ve onları gerçekten ihtiyacı olan şeyden mahrum bırakma.

 

c)      Tarihi ve hukuku yeniden yazma ve halkı sapkın yaradılışın hükmü altına sokmak, böylece onları akıllarını kişisel ihtiyaçlardan dışta ziyadesiyle icat edilen önceliklere kaydırabilme. Bunlar onların sosyal otomasyon teknolojisinin sessiz silahlarıyla ilgilenmelerini ve bu silahları keşfetmelerini engeller. Genel kural: “düzensizlikte kâr vardır, daha fazla karışıklık daha fazla kâr…” Bu nedenle en iyi yaklaşım problemler yaratmak ve sonra çözümler sunmaktır.

 

 

Özet olarak:

 

Medya: Yetişkin nüfusun dikkatini gerçek sosyal sorunlardan uzak tutarak gerçekte önemli olmayan meselelere çekmelidir.

 

Okullar: Genç nüfusu gerçek matematikten, gerçek ekonomiden, gerçek hukuktan ve gerçek tarihten habersiz tutmalıdır.

 

Eğlence: Halkın düşüncesini altıncı derece seviyesinin altında tutmalıdır.

 

İş: düşünmek için zaman bırakmayarak, halkı çiftlikte diğer hayvanlarla birlikte meşgul, meşgul, hep meşgul etmelidir.

 

 

“Sessiz silahlar belgesi”, uzaktan mikrodalga zihin kontrol tekniğini bakın nasıl tarif ediyor:

 

 

“Bu, bir generalin yerine —bankacılık mıknatısının emirleri altında— bir bilgisayar programcısının çalıştırıldığı; bir silahın yerine, bir bilgisayardan; barut tozu yerine, veri işlenmesiyle sevk edilen; mermilerin yerine, durumları ateşler. Bu, aşikâr gürültüler çıkartmaz, aşikâr fiziksel yaralanmalara neden olmaz ve herhangi bir kişinin günlük sosyal hayatına alenen müdahale etmez.”

 

“Anlaşılamaz fiziksel ve zihinsel bozukluklara neden olan ve anlaşılamaz bir şekilde günlük hayata müdahale eden, yani ne aradığını bilen eğitimli bir gözlemci için anlaşılmaz olan sesler üretse bile halk bu silahı anlayamaz, bu nedenle de bir silahla saldırıya uğradığına ve baskı altına alındığına inanamaz.”

 

“Halk içgüdüsü ile bir şeylerin yanlış olduğunu hissedebilir, fakat sessiz silahın teknik özellikleri nedeniyle duygularını makul bir şekilde izah edemez veya kendi zekâsıyla problemle uğraşamaz. Bu nedenle, nasıl yardım isteyeceğini ve buna karşı kendilerini savunmak için diğerleriyle nasıl birleşeceğini bilmez.”

 

“Sessiz bir silah tedricen uygulandığında, baskı (psikolojik baskıdan ekonomik baskıya kadar) çok artarak devam edemeyecek hale gelene kadar, halk bunun varlığına uyum sağlar/adapte olur ve bunun sinsi tecavüzüne tahammül etmeyi öğrenir. Bu nedenle sessiz silah biyolojik mücadelenin bir cinsidir.”

 

“Bu onların doğal ve sosyal enerji kaynaklarını, fiziksel, zihinsel ve duygusal güçlerini ve zaaflarını tanıyarak, anlayarak, manipüle ederek ve bunlara saldırarak bir toplumun bireylerinin hayatına, tercihlerine ve hareket kabiliyetine tecavüzde bulunur.”

 

Diğer bir deyişle, böl ve yönet ve global diktatörlüğü size atlama taşları yaklaşımıyla tanıt ve vakit çok geç oluncaya kadar çok az kişi gerçekten neyin devam ettiğini anlayabilsin. Gerçekten de birçok kişi ne olduğuna işaret eden kişilere gülecek ve hatta onları suçlayacaktır. Hoş, bu kitabın veya buna benzer birçoğunun okurları gerçeklerin farkındadır ve eğer bize hakikaten daha iyi bir dünya ve düşünce ve ifade hürriyeti emanet edilseydi, bilginin önemsenmemesi mümkün değildi!

 

Birçok insanın zihnini işgal eden programcıların sığınağını parçalamak için hepimizin yapması gereken iş çok büyüktür fakat bu mükemmelen başarılabilir —ve eğer biz bu işe karışmak için hazırlandıysak— bu başarılacaktır. Kendisi için düşünmeye ve hareket etmeye azmetmiş bir insan aklından daha güçlü hiçbir şey yoktur. Böyle bir hadise bir manipülasyoncunun kâbusudur ve bu gezegendeki herkes gibi siz de bu güce sahipsiniz. Yapacağınız tek şey onu kullanmaktır. David Icke… Ve gerçek sizi özgür kılacak!..

 

Reklamlar
Bu yazı Genel içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

One Response to ***Bilderberg Masonlar***

  1. Müge dedi ki:

    İyice çivisi çıkmış bu dünyada, gucunu ınsanlıgın vıcdan ve ahlak mekanızmasının çökmesinden alan bu komploya karşı kör gözlerimizi açıp D.I.\’ nın dediği gibi aklımızı kullanmak önce ınsan sonra musluman olarak onemlı bır sorumluluğumuz olsa gerek.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s